פינוי ובינוי

משרד הבינוי והשיכון קובע על פי חוק פינוי בינוי איזה שטח יהיה מיועד להריסה ובנייה מחדש. קרי: אזור שיפונה מתושביו, יהרסו בו המבנים הישנים ששימשו למגורים כדי שייבנה במקומם מבנים חדשים, מותאמים לסטנדרטי הבנייה המקובלים כיום עם עתודות מגורים גדולות יותר.

הצורך בפרוייקט כגון פינוי בינוי עלה בעקבות מחסור בשטחים עירוניים ולאור הדרישות של גופי התכנון לבנייה צפופה בערים. האזורים המיועדים לפינוי בינוי הם אזורים ישנים ולרוב נחשלים.

המטרה היא כמובן להעניק לדיירים מבנים בטוחים יותר, וע"י כך הם נהנים גם מתנאי מגורים טובים יותר,בניין חדיש, תוספת של מעלית, מחסן, דירות גדולות, מרפסות שמש, חניה פרטית ושטחים ירוקים ללא כל הוצאה כספית מצידם, כשמנגד מייצרים עתודות מגורים חדשות תוך שמירה על שטחים פתוחים וירוקים – במצב כזה הרווח הוא של שני הצדדים.

י.ש. אמריקה ישראל בע"מ מלווה עשרות פרוייקטים של פינוי בינוי ועושה זאת בצורה מקצועית ויעילה. החברה עובדת עם צוות מקצועי מיומן בנושא פינוי בינוי וכולל: עורכי דין, אדריכלים, שמאים וקבלני משנה.
אנחנו רואים את טובת הדיירים ולפיכך, מלווים, מייעצים ומסייעים לאורך כל התהליך,  כדי שבסופו של דבר יוכלו הדיירים ליהנות מדירה חדשה ברמת בנייה מודרנית , משיפור תנאי המגורים בבניין עצמו ועליית ערך הדירה . אנחנו מכירים את התהליך מלפני ומלפנים, מבינים שמדובר בתהליך מורכב וקשה  לדיירים, וכשחברה בעלת ותק, נסיון, צוות מקצועי ומסור מלווה אתכם, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים.

 

לקביעת פגישה וקבלת פרטים ניתן לפנות :