פרוייקטים

פרויקט מגדיאל 55

בקרוב…

פרויקט רמת מנחם

בקרוב…

פרויקט סילו

בקרוב…

פרויקט שרייבר

בקרוב…

אילנית השרון

בקרוב…

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית הכוללת פרוייקטים כגון פינוי בינוי, תמ"א 38 ועוד, הוא תהליך שנעשה לרוב באזורים ישנים ורעועים בעיר. באזורים הללו לרוב מדובר מבנים ותיקים עם תשתיות ירודות ואיכות חיים נמוכה. התהליך נולד מתוך רצון להעלות את איכות חייהם של התושבים באזורים הללו וכן, לשפר את פני העיר. במסגרת התהליך ניתן לחדש ולרענן מבנה בודד או מספר מבנים הנמצאים זה ליד זה.

 

סיבה נוספת לדרישה בתהליך ההתחדשות העירונית נולדה בעקבות מחסור בקרקע באזורים העירוניים עקב כל יש צורך בהגדלת הצפיפות באזורים מסוימים.  
אזורים שבהם יש ריכוז גבוה של אוכלוסייה מזדקנת והתשתיות מוזנחות ורעועות, מתאפיינים גם במחירי דירות נמוכים ולכן מהווים מוקד משיכה ללא מעט זוגות צעירים הרוצים לרכוש לעצמם דירה במחיר סביר, עם כניסתה של משפחות צעירות לאזורים כאלה, עולה הדרישה במוסדות ציבוריים כגון בתי ספר, מתנ"ס, אזורים ירוקים וכן הלאה. התחדשות עירונית היא המענה הנכון והמתאים לדרישה הזאת.

 

בשנות ה- 90 קבעה הממשלה דרכים ותמריצים לקידום מתחמים להתחדשות עירונית, והכנסת חוקקה חוקים שנועדו לעודד פעילות ציבורית למען המטרה הזאת.
שינוי תכנית בניין ועיר (תב"ע) ע"י רשות מקומית מאפשרת ניצול נכון ויעיל יותר של הקרקע, שיפור תשתיות, חידוש כבישים ורענון חזות האזור בנוסף למתן הקלות במיסים והיטלים, מעודדים יזמים להוציא לפועל רעיון כזה של התחדשות עירונית.

י.ש. אמריקה ישראל בע"מ יזמה וביצעה פרוייקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית.    
לאורך כל התהליך אנחנו מלווים, מייעצים ומסייעים לדיירים ע"י הצוות המקצועי שלנו הכולל: עורכי דין, אדריכלים, שמאים וקבלני משנה.  
חשוב לנו שבסופו של דבר יוכלו הדיירים ליהנות מאזור חדיש, מבנים גדולים יותר, תוספת של פיאות ירוקות, שיפור בתשתיות ובחניות ובכך גם ליהנות מעליית ערכי הדירות באזור. בשל היכרותינו עם התהליך מלפני ומלפנים, מבינים שמדובר בתהליך ארוך ולעיתים מייגע אך כשחברה כמו י.ש. אמריקה ישראל בע"מ מלווה אתכם, אתם בהחלט יכולים להיות סמוכים ורגועים.

 

לקביעת פגישה וקבלת פרטים ניתן לפנות :