תמ"א 38

shutterstock_382666645
shutterstock_90476677
1
2

תמ"א (תכנית מתאר ארצית) 38 (המספר הסידורי הניתן לתכנית זאת) היא תכנית מתאר לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. במסגרת תמ"א 38 מוגדר בדיוק מי רשאי להעניק היתרי בנייה ומוצעים תמריצים כלכליים לעידוד החיזוק. בין לבין נשמר האיזון בין הצורך לחזק מבנה למימון הפרוייקט.

תמ"א 38 מציעה כאמור תמריצים לעידוד החיזוק, תמריצים בדמות תוספות בנייה למבני מגורים, בין אם תוספות של יחידות דיור חדשות ובין אם הרחבת היחידות הקיימות. כמו כן, מדובר לעיתים על הוספת מעלית למבנה ושדרוג התשתית הציבורית כולה.

י.ש. אמריקה ישראל בע"מ ליוותה, יזמה ואחראית לעשרות פרוייקטים של תמ"א 38. החברה עובדת עם צוות מקצועי ומיומן בכל הקשור להתחדשות עירונית בכלל ותמ"א 38 בפרט .
לאורך כל התהליך אנחנו מלווים, מייעצים ומסייעים לדיירים ע"י הצוות המקצועי שלנו הכולל: עורכי דין, אדריכלים, שמאים וקבלני משנה. אנחנו  אחראים למתן ההסכמים הנדרשים למימוש הפרוייקט ומהווים כתובת מהימנה לדיירים במשך התהליך עצמו ולאחריו.

חשוב לנו שבסופו של דבר יוכלו הדיירים ליהנות ממבנה יציב ועמיד בדיוק כפי שבונים כיום. בשל היכרותינו עם התהליך מלפני ומלפנים, מבינים שמדובר בתהליך ארוך ולעיתים מייגע אך כשחברה כמו י.ש. אמריקה ישראל בע"מ מלווה אתכם, אתם בהחלט יכולים להיות סמוכים ורגועים.

 

לקביעת פגישה וקבלת פרטים ניתן לפנות :